Kunstenaars

volgens discipline

Marina Damen

assemblage, (mixed bio) | beeldhouwen

Danny Anciaux

beeldhouwen

Maarten Ceulemans

beeldhouwen | tekenen

Wilfried De Cock

beeldhouwen

van Loon Fons & Liesbet

beeldhouwen | tekenen

An Claeys

beeldhouwen

Roger De Haes

beeldhouwen | schilderkunst, aquarel

Mia Laenen

beeldhouwen | schilderkunst, aquarel

Van Noten Luc & Wuyts Marcel

beeldhouwen | houtkunst

Koen Vanzegbroeck

beeldhouwen

Clif Ardi & Yari

beeldhouwen | schilderkunst, aquarel | verschillende disciplines

Pazzi De Peuter

beeldhouwen | schilderkunst, aquarel

Paul van Riel

beeldhouwen | instrumentenbouw

Els Peeters

beeldhouwen | juweelontwerp

Ann Stratsaert

beeldhouwen

Ineke van Nugteren

beeldhouwen

Jan Rosseels

beeldhouwen

Brigitt

bodypainting | schilderkunst, aquarel | tekenen

absolufoufolle

brons | keramiek

Steenwegen Berten

fotografie

Koen De Langhe

fotografie

Geyskens Wilma & Nijs Georges

fotografie | schilderkunst, aquarel

Theys & Miseur

glaskunst

Hilde Hermans

grafische kunst, (vrije) grafiek | objecten

Hilde Kubben

grafische kunst, (vrije) grafiek | schilderkunst

Hangar 14

grafische kunst, (vrije) grafiek

Bart Luykx

houtkunst | kettingzaagsculpturen

Marc Hendrickx

installatiekunst | verschillende disciplines

Atelier Gardym Creatief

juweelontwerp

Kristina Olaerts

keramiek

Iris Ieven

mixed media

Atelier Khiara

schilderkunst, aquarel

Anita Bueds

schilderkunst, aquarel

Linda Grossey

schilderkunst, aquarel

Nike Dehaene

schilderkunst, aquarel

Myriam De Haes

schilderkunst, aquarel

Leopold Geysen

schilderkunst, aquarel

‘t Holsbeeks Penseeltje

schilderkunst, aquarel

Maria Aerts

schilderkunst, aquarel

Martine Bosch - Art

schilderkunst, aquarel

Marja De Ceuster

schilderkunst, aquarel

Desiré Vermeulen

schilderkunst, aquarel | tekenen

Britt Weynants

schilderkunst

Michel Janssens

schilderkunst

Idriz Jossa

schilderkunst

Hilde Plessers

schilderkunst | tekenen

Ganesha Art

schilderkunst

INScT

taxidermie | verschillende disciplines

Lut De Rudder

tekenen

Genoveva Eyckmans

verschillende disciplines

GALERIE D’ART

verschillende disciplines

Het Glazen Huis Van Peter Mot

verschillende disciplines

Lizzie Pieters

verschillende disciplines

Kunst Loco Motief

verschillende disciplines

Sonja Vaes

verschillende disciplines

Dieter Platel

verschillende disciplines

M. Coeckelbergh & J. van der Tuin

verschillende disciplines

Aliana Jacobs

verschillende disciplines

t Alent

verschillende disciplines

G . Valgaeren & M. Verheyden

verschillende disciplines

Kunstkring De Regenboog

verschillende disciplines